Coiltronics/Cooper B UP2B-1R0-R
Inductor Power Wirewound 1uH 20% 100kHz Ferrite 9.3A 6.5mOhm DCR T/R
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码UP2B-1R0-R
品牌Coiltronics/Cooper Bussmann
封装0.550" L x 0.409" W x 0.236" H (13.97mm x 10.41mm x 6.00mm)