Coiltronics/Cooper B HC2LP-6R0-R
Inductor Power Wirewound 6uH 20% 300kHz Ferrite 17A 4.6mOhm DCR T/R
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品电感
型号编码HC2LP-6R0-R